Енні

Енні (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Енні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Энни / Annie

Головна героїня фільму – весела та непосидюча Енні (Куавенжаней Уолліс). Вона живе в позбавленому радощів притулку для сиріт поряд з такими самими, як і вона, дітьми. Одного разу, бігаючи по вулиці, Енні мало не потрапила під колеса машини. Трапилося б найстрашніше, якби вчасно дівчинку не підхопив Уїльям Штабель (Джеймі Фокс). Він успішний політик, а порятунок сироти на вулиці якнайкраще відобразиться на його рейтингах. Спершу це було єдиною причиною, з якою він вирішив забрати дівчинку з притулку. Невдовзі чарівна та дотепна Енні перевертає його життя з ніг на голову.

Фільм «Енні» знято по сюжету однойменного бродвейського мюзиклу, а той в свою чергу створено завдяки коміксу 1924 року. На етапі розробки планувалось, що одним із продюсерів стане Уілл Смітт, а головну роль зіграє його донька. Проте з часом склад творчої команди змінився. Серед саундтреків фільму як бродвейські мелодії, що стали класикою, так і нова музика.

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мюзикл, драма, комедія, сімейний
В головних ролях
Джеймі Фокс, Куавенжаней Уолліс, Роуз Бірн, Боббі Каннавале, Адевале Акінойе-Агбаже, Девід Зайас, Кемерон Діаз
Режисер
Уілл Глак
Сценарій
Алін Брош МакКенна, Уілл Глак, Емма Томпсон
Прокат
З 19 березня 2015 по 08 квітня 2015
Тривалість
118 хв.