Анонім (16+)

Анонім (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Анонім» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Аноним / Anon

Події розгортаються у фантастичному тоталітарному світі майбутнього. Усі люди знаходяться під всеохоплюючим контролем влади. Ніхто не має приватного життя чи неформальних стосунків. Усе про всіх відомо, а будь-які стосунки між людьми давно викорінено. Головний герой – поліцейський на ім’я Сол Фріленд (Клайв Овен). Він жорстоко та безжально бореться зі злочинністю, викорінюючи будь-яку непокору режиму. Про кожну людину, яку він бачить, він одразу ж отримує інформацію. Та якось на вулиці йому зустрілась дівчина (Аманда Сайфред), досьє якої було порожнім. Її ніби не існувало в цьому світі. Ближче знайомство з дівчиною відкриває для Сола паралельний світ, про існування якого він не здогадувався.

Фантастичний трилер «Анонім» – це дітище режисера та сценариста Ендрю Ніккола, відомого за стрічками «Термінал», «Шоу Трумена», «Збройний барон». Для цієї, як і для більшості своїх стрічок, він сам пише сценарій та займається постановкою.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер
В головних ролях
Клайв Овен, Аманда Сейфрід, Колм Фіор, Соня Волгер, Марк О’Браєн, Джо Пінг, Іддо Голдберг
Режисер
Ендрю Ніккол
Сценарій
Ендрю Ніккол
Прокат
З 03 травня 2018, орієнтовно по 16 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 03 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+