Людина-Мураха

Людина-Мураха (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Людина-Мураха» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Человек-Муравей / Ant-Man

У центрі сюжету фантастичного фільму – Скотт Ленг, він же Людина-Мураха (Пол Радд) та доктор Хенк Пім (Майкл Дуглас). Вчений створює костюм Людини-Мурахи за допомогою новітніх технологій. Кожен, хто його надіває, суттєво зменшується у розмірах, проте при цьому буде володіти чималою силою. Головним героям належить попри що захищати супер-костюм від зазіхань з боку тих, хто може нашкодити людству.

Розробка фільму «Людина-мураха» почалась ще у 1980 році. Проте в той же час кінокомпанія Walt Disney випустила в прокат картину «Люба, я зменшив дітей» та екранізація коміксу так і лишилась на стадії розробок. Сам персонаж вперше зявився на сторінках коміксів у 1962 році. Відтоді костюм Мурахи на себе приміряли три різних людини. На основі сюжету про суперегроя створено 2 мультесріали та 2 комп’ютерні гри. На кіноекрані Мураха з’явиться вперше. Про сюжет згадали знову у 2006 році і станом на квітень 2011 року існувало три різних варіанти сценарію. До основних зйомок стали у серпні 2014 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2015
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик
В головних ролях
Еванджелін Лілі, Корі Столл, Джуді Грір, Пол Радд, Майкл Дуглас, Боббі Каннавале
Режисер
Пейтон Рід
Сценарій
Ендрю Баррер, Гебріел Феррарі, Адам МакКей
Прокат в технології IMAX3D
З 27 серпня 2015 по 09 вересня 2015
Прокат у форматі 3D (Суми) з:
15 липня 2015 р.
Знижки в технології IMAX3D з:
27 серпня 2015 р.
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
14 років