Прибуття

Прибуття (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прибуття» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Arrival

Всі жителі Землі розгублені та збентежені. У різних точках планети на невеликій висоті зависли інопланетні об'єкти. В інтересах всього людства якомога швидше зрозуміти мету їх прибуття і налагодити мирний діалог. Але чи знайдеться перекладач? Команда військових на чолі з полковником Вебером (Форест Уїтакер) запрошує до співпраці вчених. Лінгвіст найвищого класу Луїза Бенкс (Емі Адамс) найкраще орієнтується в усіх мовах світу. Але чи вистачить її знань для спілкування з непроханими гостями? Військові готові до рішучих дій, але Луїза разом з математиком Яном Донеллі (Джеремі Реннер) вірять, що розгадка близька і незабаром всі таємниці прибуття будуть відкриті.

Сюжет детективного трилера «Прибуття» ґрунтується на розповіді американського фантаста Теда Чана «Історія твого життя». Режисуру довірили канадцеві Дені Вільньову, номінанту на премію «Оскар» за кращий іноземний фільм в 2011 році. Світова прем'єра картини відбулася на Венеціанському кінофестивалі в вересні 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.9/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика
В головних ролях
Емі Адамс, Джеремі Реннер, Форест Вітакер, Майкл Стулбарг, Наталі Тібо, Марк О'Брайен
Режисер
Дені Вільньов
Сценарій
Ерік Хайссерер, Тед Чан
Прокат
З 10 листопада 2016, орієнтовно по 14 грудня 2016
Прем'єрний період до
16 листопада 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
17 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
12+