Париж: Місто мертвих

Париж: Місто мертвих (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Париж: Місто мертвих» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Париж: Город мертвых / As Above, So Below

Як нескладно здогадатися, місцем подій фільму «Париж: Місто мертвих» являється столиця Франції. Ми звикли бачити її сповненою безтурботними туристами, які вештаються по історичному центру або сидять у затишних кафе. А ось група молодих археологів вирішила поглянути на місто так би мовити зсередини, спустившись у древні катакомби, ходячи по їхнім безкінечним лабіринтам. Тут, у темряві, серед куп людських кісток, вони зустрінуть шокуючу правду. Замість загубленого скарбу або ж історичної сенсації вони знайдуть демонів та відкриють їм шлях до людей.

Жахливчик про страшну знахідку молодих археологів – дітище Джона Еріка Даудла. За час кар’єри він встиг спробувати себе в усіх кінематографічних професіях. У даному проекті взяв на себе обов’язки режисера та співавтора сценарію. Так чи інакше, усі його проекти пов’язані зі зйомками трилерів та фільмів жахів. Із чотирьох акторів, що виконали головні ролі, для кожного трилер – рідний жанр, проте лише Джеймс Пасірбовіч знімався до цього у жахах.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Бен Фельдман, Едвін Ходж, Пердіта Вікс, Джеймс Пасірбовіч
Режисер
Джон Ерік Даудл
Сценарій
Дрю Даудл, Джон Ерік Даудл
Прокат
З 04 вересня 2014 по 24 вересня 2014
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
18 років