Астерікс: Земля богів

Астерікс: Земля богів (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Астерікс: Земля богів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Астерикс: Земля богов / Astérix: Le domaine des dieux

У центрі сюжету мультфільму – життя незламного галльськой села, де живуть нерозлучні друзі Астерікс і Обелікс. На цей раз вони зіткнутися з хитрістю і підступністю Цезаря. Замість того, аби вести війну у відкриту, римський правитель вирішує побудувати місто прямо навколо села галлів, щоб тим самим зробити їх частиною римського мегаполісу і повністю знищити їх культуру. Але чи вийде втілити підступний план? Особливо якщо самі галли вирішили вчинити з римлянами не менше підступно – герої хочуть змусити ворогів покинути свої будинки.

Повнометражний мультфільм «Астерікс: Земля богів» – ще одна історія про життя галлів і їх спробах перемогти Цезаря. При цьому вперше мультфільм з цієї серії виходить у форматі 3D. В основу сюжету традиційно покладені комікси Рене Госинни і Альбера Удерзо, які виходять з 1961 року. Мультфільм стане дев'ятим повнометражним анімаційним фільмом про героїв. Крім того, існують 4 кінострічки і 17 комп'ютерних ігор про улюблених героїв.

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, пригоди, фентезі, комедія
В головних ролях
Роже Карель, Гійом Бріа, Ален Шаба, Лоран Лафіт, Олександр Астье, Жеральдин Накаш
Режисер
Олександр Астье, Луїс Кліші
Сценарій
Олександр Астье
Прокат
З 18 грудня 2014 по 31 грудня 2014
Тривалість
82 хв.