До побачення там, нагорі (16+)

До побачення там, нагорі (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «До побачення там, нагорі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

До свидания там, наверху / Au revoir la-haut

Події розгортаються у Франції на початку ХХ століття. У останні дні Першої світової війни двоє бойових товаришів постраждали під час кровопролитного бою. Едуар (Науель Перес Біскаярт) рятує життя Альберу (Альбер Дюпонтель) і через це сам отримує травму обличчя. Тепер він, художник, син заможного батька з аристократичної родини, не хоче показуватися на очі своїм рідним через спотворену зовнішність. Едуар вирішує писати картини про війну, а обличчя ховати за маскою. Альбер стане його антрепренером та зв'язком зі світом.

Кримінальна драма спільного франко-канадського виробництва «До побачення там, нагорі» знята за однойменним романом П’єра Леметра, що вийшов друком у 2013 році. Книга здобула багато престижних премій. Фільм претендував на 13 нагород національної французької кінопремії «Сезар», із яких отримав п’ять, у тому числі за кращу режисерську роботу. Режисер стрічки Альбер Дюпонтель став співавтором сценарію та сам виконав одну з двох головних ролей.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція, Канада
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, кримінал
В головних ролях
Альбер Дюпонтель, Науель Перес Біскаярт, Лоран Лафітт, Нільс Ареструп, Мелані Тьєррі
Режисер
Альбер Дюпонтель
Сценарій
Альбер Дюпонтель, П'єр Леметр
Прокат
З 17 травня 2018, орієнтовно по 23 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 17 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
16+