На межі (16+)

На межі (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «На межі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

На пределе / Aus dem Nichts

Сімейна ідилія Каті (Діане Крюгер) була безповоротно зруйнована через терористичний напад. Саморобний вибуховий пристрій, начинений цвяхами, підірвали у кварталі, де працювало багато вихідців із Туреччини. Чоловік та син Каті загинули. Жінка втратила сенс жити і навіть намагалася вчинити самогубство. Повернути її до життя змогла лише думка про те, що вбивці будуть покарані.

Кримінальну драму «На межі» зняв турок за походженням, який живе та працює у Німеччині Фатіх Акін. Йому належить сценарій, сам займався постановкою та брав участь у продюсуванні стрічки. Картину знято німецькою мовою у копродукції Франції та Німеччини. На головну роль запросили німкеню Діане Крюгер, для якої це був перший фільм німецькою мовою. На Каннському міжнародному кінофестивалі фільм претендував на здобуття головного призу. Та нагороду отримала лише Крюгер – за краще виконання жіночої ролі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Францiя, Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, кримінал
В головних ролях
Діане Крюгер, Нуман Акар, Йоханнес Кріш, Ульріх Брандхофф
Режисер
Фатіх Акін
Сценарій
Фатіх Акін, Харк Бом
Прокат
З 22 лютого 2018, орієнтовно по 28 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
16+