Страхувальник

Страхувальник (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Страхувальник» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Страховщик / Autómata

Дія фільму відбувається у далекому майбутньому, коли наш світ зазнав величезних змін – тепер роботи стали майже повноцінними громадянами. Вони гуляють вулицями, працюють на виробництві, допомагають людям у побуті і роблять усе, щоб полегшити існування та життєдіяльність людини. Жак Вокан (Антоніо Бандерас) працює на велику корпорацію, яка є провідним виробником роботів. Їх продукція – це найбільш якісні та відповідальні роботи. Продажі робототехніки невпинно зростають, у свою чергу Жак займається страхуванням різноманітних випадків, пов’язаних із несанкціонованим використанням, або поведінкою роботів. Цілком задоволений своєю роботою Жак, несподівано стикається з інформацією, яка повністю змінює його ставлення до робототехніки.

Виявляється, що роботи стали однією зі сходинок змови, спрямованої на повне знищення людства. Жак розуміє, що йому необхідно розкрити змову та врятувати людей. Для цього йому доведеться вступити в сутичку з могутньою корпорацією.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2014
Країна
Іспанія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер
В головних ролях
Антоніо Бандерас, Біргітта Йорт Сьоренсен, Мелані Гріффіт, Ділан МакДермотт, Роберт Форстер, Тім МакІннерні, Енді Найман, Девід Райалл, Ендрю Тірнан, Кріста Кемпбелл
Режисер
Габе Ібаньєс
Сценарій
Габе Ибаньєс, Ігор Легаррета, Хавьєр Санчес Донате
Прокат
З 16 жовтня 2014 по 29 жовтня 2014
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
14 років