Осінні спогади

Осінні спогади (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Осінні спогади» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Осінні спогади

Події розгортаються у віддаленому карпатському селі. Місцевий скульптор Сашко (Олександр Ігнатуша) тяжко переживає смерть дружини. Отримавши поранення, із зони АТО повертається доброволець Анатолій (Дмитро Лінартович). Узагалі-то він музикант, але радо береться допомагати Сашкові в майстерні. Якось селом промайнула звістка: в лісі знайшли непритомну жінку. Це Іме (Назанін Ахмади Шахпурабади), сліпа біженка з Ірану. Вона хотіла потрапити в Європу, а натомість опинилася в українському селі. І Сашко, і Анатолій закохуються в дівчину, яка більше ніж будь-хто з них потребує підтримки та допомоги.

Драму «Осінні спогади» знято міжнародною командою кінематографістів. Для зйомок обрали село поблизу Трускавця. Тема війни близька багатьом учасникам знімального процесу. Затвердженого на роль, Дмитра Лінартовича було призвано на АТО, та Міністерство оборони України погодилося на місяць відпустити його задля участі в стрічці.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Україна, Іран, Чехія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма
В головних ролях
Дмитро Лінартович, Назанін Ахмади Шахпурабади, Тетяна Юрікова, Олександр Ігнатуша
Режисер
Алі Фахр Мусаві
Сценарій
Алі Фахр Мусаві
Прокат
З 13 жовтня 2016, орієнтовно по 19 жовтня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
13 жовтня 2016 р.
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
0+