Аватар 2

Дивіться фільм Аватар 2 у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Аватар 2.
Avatar 2

Головний герой сиквела, як і першого фільму, солдат Джейк Саллі (Сем Уортінгтон). Він приймає образ свого аватара і очолює народ на'ві. Джейк як ніхто інший підходить на це місце, тому що тільки він здатний очолити військо жителів Пандори в боротьбі проти користолюбних людей, які не бажають залишити планету в спокої.

Про те, що може з'явитися «Аватар 2» режисер Джеймс Кемерон заговорив за 3 роки до виходу на екрани першого «Аватара». Ще в квітні 2010 року режисер заявив про те, що основні події другого фільму розгортатимуться в океані Пандори. Щоб надихнутися підводною тематикою, а також для зйомок 3D фільму, Кемерон занурювався на дно Маріанської западини і став третьою людиною в світі, який подолав цей шлях. Команда приступила до зйомок у жовтні 2014 року. Передбачається, що робота триватиме рік і за цей час буде готовий відеоматеріал для трьох наступних частин франшизи. Їх прем'єри заплановані на грудень 2016, 17 і 18 років.

Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Сігурні Уівер, Зої Салдана, Сем Уортінгтон, Стівен Ленг
Режисер
Джеймс Кемерон
Сценарій
Джеймс Кемерон, Джош Фрідман, Рік Джаффа
Прокат
З 17 грудня 2020
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-