Серпень. Восьмого

Серпень. Восьмого (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Серпень. Восьмого» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Август. Восьмого /

Російський фільм Август. Восьмого про військовий конфлікт у Південній Осетії, що стався у серпні 2008 року досить складно описати словами - її треба бачити. Перед походом до кінотеатру подивіться онлайн трейлер фільму, щоб зрозуміти його атмосферу, підготуватися до неординарного погляду на трагічні події очима цивільної людини, молодої вродливої жінки Ксенії, яка відпускає на два тижні семирічного сина Артема до колишнього чоловіка у Цхінвал, де той служить в миротворчій бригаді. Коли Ксенія дізнається, що у мальовниче мирне Кавказьке місто вторглася страшна війна і за кілька годин перетворила його на пекло, Ксенія, не усвідомлюючи до кінця реальності, що відбувається, відправляється через лінію фронту, щоб врятувати сина.

По суті, картина Август. Восьмого від режисера Джаніка Файзієва, творця «Турецького гамбіту», це високобюджетний військовий бойовик, з приголомшливими спецефектами і стрімкою динамікою розвитку подій. Глядач відчує на собі реальний масштаб військових дій і «дихання» пожеж, буде безсумнівно вражений надзвичайно реалістичним гуркотом вибухів і свистом куль, панорамами палаючого міста і ефектно пікіруючими на колони бронетехніки бойовими вертольотами. Проте сам режисер говорить, що «незважаючи на воєнні події та наявність драми, фільм не відноситься ні до військових, ні до мелодрам, це свого роду «фільм-враження » в стилі « пригодницький екшн ». Допомогу у написанні сценарію до фільму надав Майкл М. Лернер, колишній військовий кореспондент журналу «Newsweek» та газети «Los Angeles Times», що освітлював війну в Афганістані та апартеїд в ПАР.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма, військовий
В головних ролях
Світлана Іванова, Максим Матвєєв, Єгор Бероєв, Артем Фадєєв, Володимир Вдовиченков, Сергій Газаров, Гоша Куценко, Анатолій Бєлий, Кирило Плетньов, Олексій Гуськов
Режисер
Джанік Файзієв
Сценарій
Майкл А. Лернер, Джанік Файзієв
Прокат
З 01 березня 2012
Тривалість
120 хв.