Бабло

Бабло (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бабло» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Бабло /

Якби шанований нащадками Марк Тулій Цицерон сподобився подивитися нову російську комедію «Бабло», то спалив би свій пергамент з крилатим висловом «О tempora, о mores!» (О часи, о звичаї!) і, напевно, повісився би. Саме для того, щоб захистити естетів й особливо вразливих громадян від запаморочливого видовища, творці фільму випустили його під слоганом «Кіно для тих, хто живе у 10-і» тобто для нас з вами, шановні. Це кіно про героїв нашого часу, про сміливих і правильних людей, але дуже небайдужих до грошей, особливо якщо це мільйон євро і вони майже «нічиї».

Зрозуміло, гроші нічиїми не бувають. Ніколи. Ось і у фільмі «Бабло», вони спочатку призначалися одному високопосадовцю у вигляді хабара, але випадково стали здобиччю двох дрібних злодюжок. По мірі того, як розгортається сюжет, власниками грошей встигають побувати грузини-барсетники, повії, представники податкової інспекції ... Намагатися вгадати кожен наступний поворот подій неможливо, навіть якщо вам вже довелося дивитися онлайн трейлер фільму. По - справжньому оцінити вибуховий гумор, іронію над собою і сучасниками, відчути детально виписану «картину» нашого життя, можливо тільки за умови перегляду фільму «Бабло» на великому екрані. Не позбавляйте себе задоволення, приходьте в жовтні, посміємося.

Бабло постер меленький
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
русійська (укр. субт.)
Жанр
комедія
В головних ролях
Марія Берсенєва, Роман Мадянов, Гія Гогішвілі, Георгій Гургулія, Яков Кучеревський, Володимир Сичев
Режисер
Костянтин Буслов
Сценарій
Костянтин Буслов
Прокат
З 13 жовтня 2011
Тривалість
90 хв.