На драйві (16+)

На драйві (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «На драйві» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Малыш на драйве / Baby Driver

На яку б справу не збиралися Док (Кевін Спейсі) і його команда, водієм неодмінно повинен бути Бейбі (Енсел Елґорт). Він любить дві речі – музику і швидкість. Якщо він буде за кермом, то половину справи зроблено. Все йшло гладко, допоки у хлопця не було інших інтересів, крім втеч від копів. Але у нього з'явилася дівчина (Лілі Джеймс). Куди приємніше було б забути про все і поїхати з нею куди подалі. Док дає своєму водієві останнє завдання, після якого їх ніщо не буде пов'язувати і той зможе виїхати з міста. Але здається Док знав про те, що відірватися від такого переслідування не під силу навіть Бейбі.

Кримінальний бойовик «На драйві» створений Едґаром Райтом – він писав сценарій і режисирував картину. Райт покинув проект «Людина-мураха» заради роботи над цим фільмом. Так як головний герой нерозлучний з музикою, то всі сцени погонь були ретельно продумані. Спочатку вибирався саундтрек, і вже під музику створювалася екшн-сцена.

imbd_logo Created with Sketch.
7.6/10
Рік
2017
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, бойовик
В головних ролях
Кевін Спейсі, Лілі Джеймз, Джеймі Фокс, Енсел Елґорт, Ейса Гонсалес, Джон Бернтал, Джон Хемм
Режисер
Едґар Райт
Сценарій
Едґар Райт
Прокат
З 24 серпня 2017, орієнтовно по 27 вересня 2017
Прем'єрний період
До 06 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
16+