Superнянь

Superнянь (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Superнянь» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Superнянь / Babysitting

Події картини розгортаються в будинку Марка. Він процвітаючий бізнесмен. Якось Марк разом зі своєю дружиною Клер вирішують на вихідні поїхати за місто. От тільки сина залишити ні з ким. Голова сімейства знаходить вихід. Він робить одному своєму підлеглому, Френку, пропозицію, від якої неможливо відмовитися – побути на вихідні нянею. Не дивлячись на кепський характер розбещеної дитини, можливо, що все пройшло б спокійно. Але в ці вихідні Френку виповнюється 30. І навіть це нічого б не змінило. Але привітати його з 30-річчям вирішили усі його друзі. На ранок Марк і Клер не знайшли в будинку ні сина, ні Френка. Єдине, що залишилося – камера із відеозаписом з галасливої вечірки.

Комедія «Superнянь» створена дружною командою французьких кінематографістів. Кожен із учасників процесу включився в роботу по максимуму. Виконавець головної ролі Філіп Лашо був одним із двох режисерів, а також співавтором сценарію. Майже кожен із акторів допоміг із продюсуванням або сценарієм.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Філіп Лашо, Елліс Девід, Венсан Дезанья, Тарек Буда, Жюльєн Арруті, Грегуар Людіг
Режисер
Ніколас Бенаму, Філіп Лашо
Сценарій
Жюльєн Арруті, Тарек Буда, Філіп Лашо
Прокат
З 27 листопада 2014 по 10 грудня 2014
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
16 років