Хоробрий плавник

Хоробрий плавник (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хоробрий плавник» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Храбрый плавник / Back to the Sea

У прибережних водах Нью-Йорка живе Кевін - маленька летюча рибка. Кожен день Кевін грає зі своїми друзями і мріє потрапити на острів Барбадос, в королівство летючих риб, але його батьки вважають ці мрії дурними.

Одного разу, щоб похвалитися, він відправляється до підводної Скале Слави, дістати фамільну реліквію сім'ї - величезну перлину, і потрапляє в рибальські мережі. Кевін разом з коштовністю відправляється в акваріум рибного ресторанчика, де його чекає страшна доля - стати вишуканим делікатесом. Інші мешканці акваріума вірять у те, що зникаючі риби стають людьми, тому чекають з нетерпінням, коли за ними прийдуть. Для того, щоб врятувати своїх нових друзів від смерті і повернутися додому з фамільної перлиною, Кевіну належить показати всю свою хоробрість.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Китай, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Юрій Ловенталь, Кет Саус, Меттью Кінг, Джеймс Сі, Енні Мумоло, Огі Бенкс, Джастін каудо, Тім Каррі, Ендрю Долан, Кріс Еджерлі
Режисер
Том Лу
Сценарій
Том Лу, Джеймс Д. Мортелларо, Келвін Йао
Прокат
З 14 лютого 2013
Тривалість
97 хв.