Дуже погані матусі

Дуже погані матусі (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дуже погані матусі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Очень плохие мамочки / Bad Moms

У сучасному світі волею-неволею потрібно відповідати загальноприйнятим вимогам. І якщо вже ти мати, то будь ласкава, ідеально виконуй усі домашні обов'язки, будуй блискучу кар'єру і виховуй своїх дітей геніями. Але як бути тим, хто не вважає за потрібне все це робити? Емі Мітчелл (Міла Куніс) чесно намагалася йти в ногу з часом. Але її терпінню настав край. Нехай хтось інший труситься над випічкою і забезпечує райське життя дітям. Час їй відпочити так, як давно хотілося. Добре, що Кікі (Крістен Белл) та Клара (Кетрін Хан) підтримують її бунтарський настрій. Потрібно тільки почати, а там і інші матусі підтягнуться.

Комедію «Дуже погані матусі», хоч вона і присвячена виключно жіночим проблемам, знято двома чоловіками. Джон Лукас та Скотт Мур зарекомендували себе, створивши культову комедію «Похмілля у Вегасі» та її продовження. На роль подружок, чиє вміння відпочивати викликає захват, запросили Мілу Куніс, Крістен Белл та Кетрін Хан.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Міла Куніс, Крістен Белл, Кетрін Хан, Джада Пінкетт-Сміт, Крістіна Епплгейт, Кеша
Режисер
Джон Лукас, Скотт Мур
Сценарій
Джон Лукас, Скотт Мур
Прокат
З 24 серпня 2016, орієнтовно по 28 вересня 2016
Прем'єрний період до
31 серпня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
1 вересня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
16+