Лігво Монстра (16+)

Лігво Монстра (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лігво Монстра» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Логово Монстра / Bad Samaritan

Двоє приятелів заробляють на життя тим, що паркують машини відвідувачів дорогого ресторану. Але основний заробіток полягає не в залишених чайових. Хлопці використовують довірені їм автомобілі аби проникати до будинків відвідувачів ресторану, поки ті розважаються. Чергова спроба нажитися на довірливому багатії обертається нескінченим кошмаром. Замість сейфів з грошима чи шаф з коштовностями, як це зазвичай буває, у підвалі будинку за надійними замками хтось переховує зв’язану дівчину. Хлопці тікають. Закатована мало не до смерті дівчина не йде їм з голови і вони звертаються у поліцію, розуміючи що тим самим гарантовано самі потраплять у в’язницю як крадії. Але виявляється, що головне лихо для них – далеко не поліція, а той самий псих, що утримує зв’язану жертву.

Трилер «Лігво Монстра» зняв Дін Девлін. У послужному списку він має 14 робіт як сценарист, 18 як актор та 23 як продюсер. Це друга його режисерська робота після фільму «Геошторм» 2017 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
хоррор, трилер, пограбування
В головних ролях
Девід Теннант, Роберт Шіен, Керрі Кондон, Жаклін Байєрс, Ліза Бреннер, Ханна Бейрфут
Режисер
Дін Девлін
Сценарій
Брендон Бойс
Прокат
З 26 квітня 2018, орієнтовно по 09 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 квітня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
16+