Barbie Суперпринцеса

Barbie Суперпринцеса (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Barbie Суперпринцеса» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Barbie Суперпринцеса / Barbie in Princess Power

Головна героїня мультфільму – принцеса Кара (у виконанні ляльки Барбі), яка живе в наші дні і нічим не відрізняється від інших дівчаток. Одного разу Кару цілує чарівний метелик і з цього моменту її життя змінюється дивним чином. Дівчина виявляє у себе надздібності. Вона в силах протистояти будь-якому злу і готова, не шкодуючи себе, відстоювати правду. Кузина Кари дуже хотіла б отримати надздібності, тому спіймала чарівного метелика. Тільки після поцілунку вона стала Темною Принцесою, а не супергероєм і тепер сестри змагаютсья між собою. Але їм доведеться задуматися над примиренням, коли над королівством нависне реальна загроза.

Вперше лялька Барбі з'явилася на вітринах 9 березня 1959. Творці Рут і Еліот Хендлер дали ляльці ім'я своєї дочки Барбари – Барбі. За своє життя легендарна лялька кілька разів змінювала зовнішність та обзавелася друзями. Мультфільм «Barbie Суперпринцеса» став 31 за рахунком анімаційним фільмом, головною героїнею в якому є лялька Барбі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
анімаційна пригода
В головних ролях
Ребекка Хусейн, Майкл Копса, Кіра Тозер, Майкл Адамуейт, Гейб Хаут, Табіта Сен-Жермен, Кетлін Барр, Брайан Драммонд
Режисер
Зік Нортон
Сценарій
Марша Гріффін
Прокат
З 26 лютого 2015 по 18 березня 2015
Тривалість
74 хв.