Barbie: Шпигунська історія

Barbie: Шпигунська історія (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Barbie: Шпигунська історія» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Barbie: Шпионская история / Barbie: Spy Squad

Разом зі своїми кращими подругами Терезою і Рене Барбі займається гімнастикою. Їм немає рівних у цьому виді спорту. Тож коли виникла потреба створити загін таємних спецагентів – спритних, гнучких та кмітливих, – керівництво спецслужб запросило трьох подружок. Тільки їм по силі за допомогою неймовірних трюків виконати таємне завдання.

Вишукана та чарівна, лялька Барбі скорила серця мільйонів. На полицях магазинів Барбара Робертс (вона і є Барбі) вперше з'явилася 1959-го, і відтоді кожна дівчинка мріє саме про таку ляльку. Мультфільм «Барбі: Шпигунська історія» стане 32-м повнометражним мультфільмом про пригоди дівчини. Кінодебют відбувся 1987 року, і з того часу Барбі регулярно стає головною героїнею мультфільмів. Виробництво здійснює студія Mattel Entertainment, що працює виключно над цією тематикою. Припускають, що 2016 року буде випущено ще два мультфільми про пригоди Барбі та її друзів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Канада, США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, сімейний, пригоди
Режисер
Конрад Хелтон
Прокат
З 18 лютого 2016 по 09 березня 2016
Прем'єрний період до:
21 лютого 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
22 лютого 2016 р.
Тривалість
75 хв.
Вікові обмеження
0+