Barbie: Зоряні пригоди

Barbie: Зоряні пригоди (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Barbie: Зоряні пригоди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Barbie: Звездные приключения / Barbie: Star Light Adventure

Барбі і її хатній улюбленець Попкорн живуть на прекрасній планеті, в оточенні дивовижних пейзажів. Але безтурботному життю приходить кінець, коли стає відомо про страшне явище. Одна за одною яскраві сяючі зірки на небосхилі починають тьмяніти. Барбі відправляється на Головну планету, щоб краще розібратися в тому, що відбувається. Вона вирішує приєднатися до високопрофесійної команди, яка зможе врятувати згасаючі зірки. Разом з новими друзями героїня поспішає врятувати всесвіт. Ніхто з дівчат не сумнівається у своєму успіху, а секрет їхньої майстерності простий: головне – прислухатися до свого серця.

Мультфільм «Barbie: Зоряні пригоди» – 33-й повнометражний фільм про життя найпопулярнішої в світі ляльки. Вперше на великому екрані вона з'явилася в 1987 році, а через 14 років, в 2001 стартувала серія мультфільмів про її пригоди. На прилавках Барбі – з 1959 року і вона залишається найпопулярнішою іграшкою серед дівчаток світу всі ці роки.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Роббі Деймонд, Кімберлі Вудс, Сара Енн Уільямс, Дуайт Шульц, Бен Бледсо
Режисер
Майкл Гогуен
Сценарій
Кейсі Арнольд , Кейт Бутільє
Прокат
З 18 серпня 2016, орієнтовно по 31 серпня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
18 серпня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
79 хв.
Вікові обмеження
0+