Босоніж по місту

Босоніж по місту (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Босоніж по місту» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Босиком по городу / Barefoot

Головні герої комедійної драми «Босоніж по місту» зовсім не схожі одне на одного. Джей (Скотт Спідман) виріс у заможній родині, проте його стиль життя зовсім не влаштовує рідню. Він не працює і не збирається, а усі доступні кошти прогулює у найкоротші терміни. Дейзі (Еван Рейчел Вуд) з дитинства ізольована від світу через свої особливості. Вона добра, чиста та наївна настільки, що в це складно повірити. Коли Джей вкотре накоїв дурниць, його відправляють на примусові роботи до клініки для душевнохворих. Познайомившись, герої прив’язуються одне до одного. І якщо Дейзі, зі своєю природною простотою, мінятися не збирається, то на Джея час, проведений разом, впливає дивним чином.

Вперше фільм було показано на Міжнародному кінофестивалі у Санта-Барбарі у лютому 2014 року. Більшість критиків відзначили деяку казковість сюжету, а особливо образу головної героїні, яку порівняли з Русалонькою.

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, драма, комедія
В головних ролях
Еван Рейчел Вуд, Скотт Спідман, Тріт Уільямс, Кейт Бьортон, Дж. К. Сіммонс, Дж. Омар Кастро
Режисер
Ендрю Флемінг
Сценарій
Стівен Зотновскі
Прокат
З 05 червня 2014 по 11 червня 2014
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років