Особливо небезпечна

Особливо небезпечна (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Особливо небезпечна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Особо опасна / Barely Lethal

16-річна Меган (Хейлі Стайнфелд) не пам'ятає своїх батьків. З раннього дитинства дівчина виховується разом із такими ж сиротами як і вона у спеціальному закладі. Тут їх не навчають традиційним для всіх шкіл дисциплінам, основна увага приділяється бойовим мистецтвам і вмінню вбивати людину. Попри те, що Меган одна із найкращих спецагентів, вона мріє про життя звичайної школярки. Інсценувавши свою смерть, дівчина тікає та влаштовується у першу ліпшу школу. Яким же буде її здивування, коли з'ясується, що вижити серед звичайних підлітків часом набагато складніше, ніж виконувати секретні завдання.

Комедійний бойовик «Особливо небезпечна» зняли новачки режисер Кайл Ньюман і сценарист Джон Д'Арко. На головну роль запросили Хейлі Стайнфелд, яка у свої 18 років встигла знятися в 42 фільмах і серіалах. У 2010 актриса претендувала на премію «Оскар» за краще виконання жіночої ролі другого плану у фільмі братів Коенів «Залізна хватка».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, комедія, пригоди
В головних ролях
Хейлі Стайнфелд, Семюел Л. Джексон, Джессіка Альба, Софі Тернер, Джеймі Кінг, Дав Камерон
Режисер
Кайл Ньюман
Сценарій
Джон Д’Арко
Прокат
З 14 травня 2015
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16 років