Круті стволи

Круті стволи (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Круті стволи» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Крутые меры / Bastille Day

Події фільму розгортаються в Парижі. Кишеньковий злодій найвищого класу Майкл Мейсон (Річард Медден) витягує в чоловіка гаманець. Відкривши його, злодій розуміє, що гроші – зовсім не найважливіше, що лежить у ньому. Тим часом французька столиця ледве прийшла до пам’яті після теракту. Вийти на слід терористів намагається агент ЦРУ Шон Браяр (Ідріс Ельба). Він щойно повернувся з гарячої точки і в критичних ситуаціях рішення знаходить значно швидше від своїх товаришів по службі. Увагу Шона привертає вправний кишеньковий злодій. Тепер у інтересах обох якомога швидше знайти організатора вибухів.

Бойовик «Круті стволи» – спільна робота кінематографістів із Великобританії, Франції та США. Британець Джеймс Воткінс не лише працював над режисурою, а й спільно з Ендрю Болдвіном написав сценарій. Зйомки велися в Парижі із жовтня по грудень 2014 року. Мовою оригіналу назва фільму звучить як «День взяття Бастилії».

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
США, Великобританія, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, драма
В головних ролях
Ідріс Ельба, Річард Медден, Келлі Райлі, Шарлотта Ле Бон, Анатол Юсеф, Карл Фаррер
Режисер
Джеймс Воткінс
Сценарій
Ендрю Болдуін, Джеймс Воткінс
Прокат
З 14 липня 2016, орієнтовно по 27 липня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
14 липня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження орієнтовно
16+