Батальон

Батальон (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Батальон» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Батальонъ /

Перша світова в розпалі, а бійці, покликані захищати кордони Російської імперії, втомилися від війни і не бачать сенсу в кровопролитті. Ситуація виглядає безвихідною. Дивом, здатним повернути хід історії, стає жінка-офіцер Марія Бочкарьова (Марія Аронова). Зовсім нещодавно вона була єдиною жінкою на фронті, яка воювала в одному строю з чоловіками. Тепер їй належить сформувати жіночий батальйон з дівчат, готових добровільно йти на фронт. Дівочий героїзм, як і очікувало армійське керівництво, змусив чоловіків замислитися над своєю мотиваціює. Ось тільки батальйон, створений не так для боїв, як для підняття бойового духу солдатів, змушений був брати участь у справжніх кровопролитних боях.

Військова драма «Батальон» заснована на реальних подіях. Режисерське крісло зайняв Дмитро Месхієв – неодноразовий переможець найбільших російських кінофестивалів. А найкращий його фільм «Свої» теж військовий, про події Другої світової. Життєву історію легендарної Марії Бочкарьової адаптував для екрану Ілля Авраменко. Як і режисер, він також найкращу свою роботу присвятив військовій тематиці.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма, військовий, історія
В головних ролях
Марія Аронова, Марія Кожевнікова, Ірина Рахманова, Марат Башаров, Яніна Малінчік, Євген Дятлов
Режисер
Дмитро Месхієв
Сценарій
Ілля Авраменко
Прокат
З 20 лютого 2015
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
14 років