Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості

Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Бэтмен против Супермена: На заре справедливости / Batman v Superman: Dawn of Justice

Ексклюзивна версія фільму «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» тільки в IMAX 3D! Найвидовищніші сцени знімалися камерами IMAX, які мають найбільше розширення у світі. Про це повідомив прес-секретар студії Warner Bros. Pictures. Радимо дивитися фільм виключно у кінозалах IMAX, щоб максимально поринути у події на екрані.

Фільм є сиквелом картини «Людина зі сталі» 2013 року. В основу сюжету покладено серію коміксів «Повернення Темного Лицаря» 1986 року. Після тривалої перерви Бетмен повертається до своєї діяльності: боротьби зі злочинністю. Супермен на той час втратив колишній авторитет та всі вважають його пішаком у руках влади.

Інформацію про те, чи буде змінено сюжет в адаптації коміксу до великого екрану, творці тримають у таємниці. Ідея зняти самостійний фільм, де були б показані взаємини Супермена та Бетмена, обговорювалася ще на початку 2000-х, однак, маючи готовий сценарій, так вона не була реалізована. Цей фільм було заплановано ще до виходу на екрани «Людини зі сталі». Після затвердження на роль Бетмена Бен Аффлек одразу взявся до активних тренувань, аби приступити до зйомок у гарній фізичній формі. Перші сцени фільму було відзнято у жовтні 2013 на матчі американського футболу в одному з коледжів Лос-Анджелесу.

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Генрі Кавілл, Бен Аффлек, Еммі Адамс, Галь Гадот, Дайан Лейн, Джессі Айзенберг
Режисер
Зак Снайдер
Сценарій
Джеррі Сігел, Джо Шустер, Боб Кейн
Прокат
З 24 березня 2016 по 27 квітня 2016
Прокат в технології IMAX та 4DX до
20 квітня 2016 р.
Прем'єрний період до
6 квітня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день в технології IMAX і форматі 3D з
4 квітня 2016 р.
Тривалість
151 хв.
Вікове обмеження
16+