Морський бій

Морський бій (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Морський бій» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Морской бой /

Протягом довгих років вчені посилають в космос сигнали, в надії, що колись вони дійдуть до інопланетних цивілізацій. Але що, якщо інопланетні цивілізації зовсім не схильні до ведення переговорів? Що, як основна їхня мета - розширення сфер свого впливу, корисні ресурси, нові території для своїх колоній, а ніяк не пошук партнерів для діалогу? Те, чого так довго боялися жителі Землі, виявляється правдою.

Хтось із вчених говорив, що захоплення Землі не входило у плани прибульців, що посадка в океані була вимушеною. Але, так чи інакше, вторгнення почалося. І почалося воно саме з океану. Такого величезного, глибокого і незвіданого. По суті, це ідеальне місце, щоб заховати величезну армію.

Американський флот починає вчення. Один з членів екіпажу помічає дивний об'єкт, що стирчить з води. За своєю фактурою він нагадує стародавній камінь, але його форма занадто правильна, щоб камінь можна було вважати природним. Група військових відправляється у розвідку, але те, що вони бачать перед собою, не піддається ніякому опису. Починається «Морський бій».

Фільм представлений компанією «Hasbro», яка подарувала всьому світові трансформерів. Нам належить побачити епічну баталію, яка назавжди увійде в історію планети Земля. Режисер Пітер Берг вибрав для зйомок наймальовничіші місця: Шерман-Оукс (Лос-Анджелес), Гавайські острова Оаху і Мауї, місто Батон-Руж і живописний пляж Плайя дель Рей. Цікаво, що деякі сцени картини були зняті в Москві.

«Морський бій» - це запаморочливий фільм, що змушує повірити в масштабність того, що відбувається. Бюджет картини складає $ 200 млн. Світова прем'єра запланована на 11 квітня 2012 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, триллер
В головних ролях
Тейлор Кітч, Ліам Нісон, Олександр Скарсгаард, Бруклін Декер, Ріанна, Пітер МакНікол, Джессі Племонс, Джошуа Пенс, Таданобу Асано, Гері Граббс
Режисер
Пітер Берг
Сценарій
Еріх Хобер, Джон Хобер
Прокат
З 19 квітня 2012
Тривалість
131 хв.