Прекраснi створiння

Прекраснi створiння (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прекраснi створiння» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Прекрасные создания / Beautiful Creatures

Невелике південне містечко Гатлін - це спокійне місце зі своїм життєвим укладом. Люди тут живуть спокійним провінційним життям. Але є в Гатліне одна мешканка, яка абсолютно не така, як всі інші. Її звуть Олена Дюкейн. Вона лякає і в той же час заворожує. Подейкують, що її рід століттями переслідувало стародавнє прокляття, яке тепер лежить і на ній. Довгий час дівчині вдавалося тримати цей факт у секреті, але постійно зберігати секрет неможливо навіть посеред похмурих болот і садів, якими оточений Гатлін.

На жаль, людям властиво боятися того, чого вони не розуміють. Дивна сила Олени лежить за межею здорового глузду, а тому їй назавжди судилося стати ізгоєм. Що й казати про провінційний Гатлін, який заселений нудними прагматиками, хто поважає традиції і не хоче осягати щось нове. Але є серед цієї сірої маси і одне виключення. Його звуть Ітан Уейт. Він не відкидає Лену. Навпаки, її загадковість і приналежність до чогось древнього і потойбічного тягнуть його. Але замість романтики Ітану доводиться задовольнятися нічними кошмарами, в яких Лена з'являється йому з завидною регулярністю. Схоже, між головними героями картини «Прекрасні створiння» є якийсь невидимий зв'язок. І чим сильніше їх тягне один до одного, тим більш похмурі і таємничі події починають відбуватися навколо.

Фентезійная мелодрама «Прекрасні створіння» знята за однойменним романом Маргарет Штоль і Камі Гарсії. Головні ролі виконали висхідні голлівудські зірки Еліс Енглерт і Олден Еренрайх.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, драма, мелодрама
В головних ролях
Олден Ейренрайк, Еліс Енглерт, Джеремі Айронс, Віола Девіс
Режисер
Річард ЛаГравенес
Сценарій
Річард ЛаГравенес
Прокат
З 21 лютого 2013
Тривалість
122 хв.
Вікові обмеження
12 років