Перш, ніж я засну

Перш, ніж я засну (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Перш, ніж я засну» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Прежде, чем я усну / Before I Go to Sleep

Головна героїня фільму Крістін Лукас (Ніколь Кідман) щоранку прокидається, не пам'ятаючи, хто вона і що відбувається в її житті. Поруч чоловік, який щодня терпляче розповідає їй про все, що вона хотіла б знати. Крістін потрапила в автокатастрофу, яка назавжди змінила її життя і позбавила всіх спогадів. Особливе значення в житті героїні мають зустрічі з лікарем, який намагається повернути їй пам'ять. Фотографії, відеощоденник і розмови з близькими – це те, що повинно допомогти їй пригадати все, про що дехто вважає за потрібне промовчати.

Роман С.Дж. Уотсона, що вийшов друком в 2011 році, який ліг в основу фільму «Перш, ніж я засну», вважається найуспішнішим дебютом британського автора з часів Джоан Роулінг. Сам Уотсон на момент написання книги працював лікарем і трудився над романом в перервах між змінами. Твір відзначено п'ятьма призами престижних літературних конкурсів, його перевидано 6 разів.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2014
Країна
США, Великобританія, Франція, Швеція
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, детектив
В головних ролях
Колін Ферт, Ніколь Кідман, Марк Стронг, Енн-Мері Дафф, Дін-Чарльз Чемпен, Адам Леві
Режисер
Роуен Жоффе
Сценарій
Роуен Жоффе, С.Дж. Уотсон
Прокат
З 30 жовтня 2014 по 12 листопада 2014
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16 років