Почати знову

Почати знову (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Почати знову» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Хоть раз в жизни / Begin again

Події картини розгортаються у Нью-Йорку, а кожен кадр просякнутий любов’ю до цього міста. Одного разу Ден (Марк Руффало) – колишній голова популярного музичного лейблу та легенда шоу-бізнесу – просиджував штани у барі. Карьєра була зруйнована, він горював та не бачив перспектив у житті. Поки не почув спів Грети (Кіра Найтлі). Зовсім нещодавно її покинув хлопець (Адам Левін), з яким вони були разом ще зі школи. Вона писала для нього пісні, він співав. А тепер він рок-зірка і живе іншими інтересами. Як дві людини на межі відчаю зможуть вдихнути життя один в одного – дивіться у комедійній драмі.

Драма «Почати знову» – творіння ірландського режисера та сценариста Джона Карні («Одного разу»). У своїй новій картині Карні намагався показати, наскільки важливу роль відіграє музика у житті кожної людини. І як одна пісня здатна витягти з прірви відчаю, окрилити та подарувати нові надії. Над створенням саундтреків працювали 7 композиторів.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, комедія, музика
В головних ролях
Хейлі Стайнфелд, Кіра Найтлі, Марк Руффало, Кетрін Кінер, Адам Левін, Ая Кеш, Сі-Ло, Джеймс Корден, Мос Деф, Роб Морроу
Режисер
Джон Карні
Сценарій
Джон Карні
Прокат
З 03 липня 2014 по 16 липня 2014
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
14 років