Бен-Гур

Бен-Гур (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бен-Гур» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ben-Hur

Дії розгортаються в Римській імперії в перші десятиліття нашої ери. Багатий та впливовий громадянин Іудеї Юда Бен-Гур (Джек Х'юстон) потрапляє в немилість до римського трибуна, а колись друга дитинства Мессалі (Тоббі Кеббелл). Бен-Гура засилають на галери, а його матір і сестру відправляють до в'язниці. Через роки чоловік зумів не тільки вибратися з рабства, а й стати громадянином Риму. Жага помсти веде його знову до Іудеї. Але навіть якщо вдасться покарати кривдника, то чи вийде знову побачити своїх рідних?

Історична драма «Бен-Гур» – повторна екранізація однойменного роману Лью Уоллеса. У 1959 році фільм, знятий режисером Вільямом Уайлером, став першим в історії, який завоював одразу 11 премій «Оскар». Цього разу режисуру довірили Тимуру Бекмамбетову – вихідцю з Росії, який уже встиг попрацювати в Голівуді. Знімальний процес проходив в Італії – в Римі і Матері. Дата прем'єрного показу переносилася кілька разів. Спочатку фільм планувалося випустити в лютому 2016.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, пригоди, історія
В головних ролях
Джек Х'юстон, Назанін Боніаді, Халук Більгінер, Йохан Філіп Асбек, Марван Кензарі, Родріго Санторо, Тобі Кеббелл
Режисер
Тимур Бекмамбетов
Сценарій
Кіт Р. Кларк, Джон Рідлі, Лью Уоллес
Прокат
З 08 вересня 2016, орієнтовно по 26 жовтня 2016
Прокат у технології 4DX до
28 вересня 2016 р.
Прем'єрний період до
14 вересня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день в технології Cinetech+ з
15 вересня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
12+