Будинок моїх кошмарів (18+)

Будинок моїх кошмарів (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Будинок моїх кошмарів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дом моих кошмаров / Bethany

Кожного з нас у дитинстві щось лякало. Чи то стукотіння гілок по вікнам вітряної ночі, чи невідомий шурхіт у темному кутку кімнати. Хтось подорослішавши згадує дитячі страхи із посмішкою, а хтось до самої старості не заходитиме в кімнату не увімкнувши світла. Але більшість з нас розуміє, що реальних підстав для страху немає. Героїня фільму (Стефані Естес) навпаки – переконана, що їй є чого боятися. Вона давно виросла, створила свою сім’ю та живе далеко від дому, у якому виросла. Та обставини змушують повернутися до помешкання, де на неї чекають її найбільші страхи.

Фільм жахів «Будинок моїх кошмарів» знято Джеймсом Калленом Брессаком. У свої 25 років він встиг взяти участь у створенні 59 стрічок, виступаючи у якості актора, режисера, сценариста, продюсера та монтажера. Цього разу Брессак написав сценарій у співавторстві із Заком Вордом та зайнявся режисурою. Серед співродюсерів та виконавців однієї з другорядних ролей – Шеннен Догерті, відома за серіалом «Беверлі Хілз 90210»

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи
В головних ролях
Стефані Естес, Зак Ворд, Том Грін, Шеннен Догерті, Анна Харр, Леон Рассом, Кевін Портер, Кіт Джардін
Режисер
Джеймс Каллен Брессак
Сценарій
Джеймс Каллен Брессак, Зак Ворд
Прокат
З 19 жовтня 2017, орієнтовно по 25 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
18+