Скайлайн 2 (16+)

Скайлайн 2 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Скайлайн 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Beyond Skyline

Події цього фільму розгортаються одночасно з подіями, показаними в першій частині. Світ занурився у хаос. Повсюдно у небі висять кораблі прибульців, що піднімають всередину людей через світлові стовпи. Детектив Марк (Френк Грілло) переживає втрату дружини та намагається знайти спільну мову із сином, який зовсім не хоче спілкуватися з батьком. Напад прибульців застає їх у метро по дорозі додому. На очах в Марка сина затягує у прибульський корабель. Повсюдно формуються групи спротиву прибульцям. До одного з таких осередків і потрапляє Марк. Тепер йому нічого не лишається як битися з незваними гостями до останнього. Він спробує врятувати сина, потрапивши всередину прибульського корабля.

Фантастичний трилер «Скайлайн 2» є сиквелом однойменної картини, що вийшла в 2010 році. Склад творчої команди фільму дещо змінився. Один зі співавторів сценарію до першої стрічки Лайам О’Доннелл цього разу сам написав сценарій та зайнявся режисурою.

Рік
2017
Країна
США, Сінгапур
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик
В головних ролях
Френк Грілло, Іко Увайс, Каллен Мулвей, Бойана Новаковіч, Антоніо Фаргас
Режисер
Лайам О'Доннелл
Сценарій
Лайам О'Доннелл
Прокат
З 26 жовтня 2017, орієнтовно по 08 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+