Скайлайн 2 (16+)

Скайлайн 2 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Скайлайн 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Beyond Skyline

Події цього фільму розгортаються одночасно з подіями, показаними в першій частині. Світ занурився у хаос. Повсюдно у небі висять кораблі прибульців, що піднімають всередину людей через світлові стовпи. Детектив Марк (Френк Грілло) переживає втрату дружини та намагається знайти спільну мову із сином, який зовсім не хоче спілкуватися з батьком. Напад прибульців застає їх у метро по дорозі додому. На очах в Марка сина затягує у прибульський корабель. Повсюдно формуються групи спротиву прибульцям. До одного з таких осередків і потрапляє Марк. Тепер йому нічого не лишається як битися з незваними гостями до останнього. Він спробує врятувати сина, потрапивши всередину прибульського корабля.

Фантастичний трилер «Скайлайн 2» є сиквелом однойменної картини, що вийшла в 2010 році. Склад творчої команди фільму дещо змінився. Один зі співавторів сценарію до першої стрічки Лайам О’Доннелл цього разу сам написав сценарій та зайнявся режисурою.

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2017
Країна
США, Сінгапур
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик
В головних ролях
Френк Грілло, Іко Увайс, Каллен Мулвей, Бойана Новаковіч, Антоніо Фаргас
Режисер
Лайам О'Доннелл
Сценарій
Лайам О'Доннелл
Прокат
З 26 жовтня 2017, орієнтовно по 08 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+