Гра на виживання

Гра на виживання (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гра на виживання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Игра на выживание / Beyond the Reach

Дії картини розгортаються у пустелі Мохаве. Успішний бізнесмен з Лос-Анджелеса Джон Медек (Майкл Дуглас) отримав рідкісну ліцензію – йому дозволили полювання на тутешніх тварин. Собі у помічники Джон наймає місцевого хлопця Бена (Джеремі Ірвін), який добре орієнтується у пустелі. Нетерплячий Медек, який не звик дослухатися до оточуючих, випадково вбиває людину, прийнявши силует на схилі за тварину. Тепер у нього є лише два варіанти – визнати свою провину та попрощатися з кар'єрою і статками, або звинуватити в усьому Бена. Чоловіки починають гру. Той, хто потерпить поразку, або буде засуджений за вбивство, або загине під палючим сонцем.

Трилер «Гра на виживання» знятий за романом Робба Уайта «Годинник смерті», що вийшов друком у 1972 році. Через два роки історія з'явилася на телеекранах. Зняти повнометражний фільм взявся режисер Жан-Батист Леонетті, для якого це друга постановка у його у кар'єрі. Адаптувати сценарій допоміг Стівен Саско, у доробку якого трилери та фільми жахів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер
В головних ролях
Майкл Дуглас, Джеремі Ірвін, Ханна Менген Лоуренс, Ронні Кокс, Патрісія Бетун, Мартін Палмер
Режисер
Жан-Батіст Леонетті
Сценарій
Стівен Саско, Робб Уайт
Прокат
З 07 травня 2015 по 20 травня 2015
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років