Дуже погані хлопці

Дуже погані хлопці (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дуже погані хлопці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Очень плохие парни / Big Bad Wolves

Сьогодні Інтернет переповнений детективчиками про маніяків. Глядач до них давно звик. Водночас такі стрічки, як «Мовчання ягнят», не забуваються і не набридають. Вони залишаються в нас назавжди якимсь глухим, неясним спогадом того, чого насправді в нашому житті не було. На цей раз ізраїльські кінематографісти здивували весь світ – вони створили крутий і жахливий одночасно фільм – «Дуже погані хлопці».

Це дуже важкий трилер про найголовніше . Кінострічка сповнена гумору, глибокого психологізму, в ній дивно схоплена кольорова гама, емоційна складова, логічно вибудуваний ланцюг подій. Культовий режисер Квентін Тарантіно назвав цей фільм найкращим у 2013 році.

Справедливість іноді дорого коштує. Платити за справедливість іноді доводиться кров'ю. Перед нами троє людей, яких життя скувало одним ланцюгом. Батько невинної жертви, поліцейський і викладач теології. У місті серія звірячих вбивств, маніяк випущений на свободу і уникнув покарання, поліцейський виходить за межі повноважень, а батько просто хоче знайти голову своєї дитини. Усі розуміють, що вбивці іноді вмирають та іноді не своєю смертю. Палець – за палець, ніготь – за ніготь.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2013
Країна
Ізраїль
Мова дублювання
російька
Жанр
трилер , кримінал , комедія
В головних ролях
Ліор Ашкеназі , Ротем Кейнан , Цахи Град , Доваль Гликман , Менаша Ной , Двір Бенедек , Каіс Насеф , Наті Клюгер , Амі Вайнберг , Гай Адлер
Режисер
Аарон Кешалес , Навот Папушадо
Сценарій
Аарон Кешалес , Навот Папушадо
Прокат
З 13 лютого 2014 по 19 лютого 2014
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
18 років