Великі очі

Великі очі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Великі очі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Большие глаза / Big Eyes

У центрі сюжету – життєва драма американської художниці Маргарет Кін (Еммі Адамс). Вона стала відомою на початку 60-х років завдяки своїм малюнкам дітей із неймовірно великими очима. Головною трагедією життя художниці стали судові процеси з чоловіком, який підписував усі роботи своїм ім'ям і наполягав на тому, що саме його руці належать усі картини.

Біографічна драма «Великі очі» заснована на реальних подіях. Маргарет Кін, якій зараз 90 років, внесла величезний внесок у популяризацію мистецтва в середині минулого століття. Її портрети дітей із великими очима стали одними з перших картин у світі, які стали видаватися в друкарнях і розходитися величезними тиражами. Режисер картини Тім Бертон – дворазовий номінант на премію «Оскар». Спочатку передбачалося, що він буде лише продюсером картини, а в ролі режисерів виступлять сценаристи Скотт Александер і Лари Карацевські. Захоплення процесом привело до того, що режисером став сам Бертон.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Еммі Адамс, Крістоф Вальц, Крістен Ріттер, Джейсон Шварцман, Денні Хьюстон, Теренс Стемп
Режисер
Тім Бертон
Сценарій
Скотт Александер, Лари Карацевські
Прокат
З 08 січня 2015
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
14 років