По той бік океану (мовою оригіналу) (12+)

По той бік океану (мовою оригіналу) (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «По той бік океану (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

По ту сторону океана / Big Fish and Begonia

Головна героїня на ім’я Юна живе у самому серці океану. Тут прихований від людського ока чарівний світ, наповнений духами. Вони відповідають за водну стихію та зміну пір року. За місцевим звичаєм, у 16-річному віці Юна у тілі дельфіна відправляється у людський світ, де знайомиться з його устроєм. Серед усіх побачених людей, її цікавить лише один молодий рибалка. Та цікавість дівчини закінчується трагічно – випадково вона вбиває хлопця. Попри сувору заборону на будь-яку взаємодію зі світом людей, Юна наважується врятувати душу коханого.

Китайський мультфільм «По той бік океану» розповідає про почуття, які долають будь які перешкоди. Стрічку знімали впродовж 12 років. Сценарій був повністю готовий у 2004 році. Тоді ж почали малювати, проте не змогли завершити роботи через брак фінансування. Гроші зрештою знайшлись і вже в 2016 році анімаційний фільм вийшов на екрани у деяких країнах. Оригінальна назва, її дослівний переклад та назва, запропонована перекладачами, суттєво відрізняються між собою.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Китай
Мова дублювання
англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
аніме, фентезі, мелодрама
В головних ролях
-
Режисер
Лянь Сюань, Чжан Чунь
Сценарій
Лянь Сюань
Прокат
З 23 серпня 2018, орієнтовно по 29 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 23 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+