Велика гра

Велика гра (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Велика гра» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Большая игра / Big Game

Боязкий і скромний Оскарі (Онні Томіла) виріс на півночі Фінляндії. Усі чоловіки його роду мисливці. Аби продовжити їхню справу, хлопець має слідувати традиціям. На добу його залишають у диких та непрохідних лісах, зі зброї – тільки лук і стріли. Оскарі доведеться не просто вижити в суворих умовах, але і вполювати здобич. Відправляючи підлітка на це випробування, ніхто не міг припустити, що там він зустріне президента США (Семюел Л. Джексон). Спроба терористів підірвати літак першої особи держави не дала належного результату. Борт зазнав аварії, але президент встиг катапультуватися. Терористи не збираються зупинятися ні перед чим, а єдиний, хто зараз може захистити політика, це підліток озброєний луком.

Пригодницький бойовик «Велика гра» – це спільна робота кінематографістів із Фінляндії, Великобританії та Німеччини. Автор сценарію і режисер – фін Ялмарі Хеландер – за свою кар'єру себе спробував на собі майже всі кіноспеціальності.

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2014
Країна
Фінляндія, Німеччина, Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, пригоди
В головних ролях
Семюел Л. Джексон, Онні Томіла, Фелісіті Хоффман, Віктор Гарбер, Тед Левайн, Джим Бродбент, Рей Стівенсон
Режисер
Ялмарі Хеландер
Сценарій
Ялмарі Хеландер
Прокат
З 16 квітня 2015 по 29 квітня 2015
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
14 років