Супер шістка

Супер шістка (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Супер шістка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Город Героев / Big Hero 6

Головний герой анімаційного фільму – геніальний Хіро Хамада. Він живе у японському місті Сан-Францтокіо. Зовсім нещодавно хлопчик пережив трагедію – вбили його брата Тадасі. Прагнучи відшукати винуватців страшного злочину, Хіро вирішує створити супер-команду із починаючих і зовсім недосвідчених героїв. Серед них буде і його персональний робот-охоронець, над створенням якого вундеркінд трудився тривалий час. Одну із кращих розробок юного генія викрадає таємничий злодій. Чи вдасться герою знайти і покарати винних у смерті брата? Та чим обернеться втрата кращого свого винаходу у розпал протистояння? Відповіді дізнаємося під час перегляду.

Чергове дітище студії Disney створено на основі однойменної серії коміксів видавництва Marvel. Разом з тим, мультиплікатори наголошують на суттєвих відмінностях їхнього творіння від першоджерела. Режисери та сценаристи картини – люди, що цілковито присвятили себе мультиплікації. За плечима команди «Корпорація монстрів», «Тачки», «Вольт» тощо.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, бойовик, комедія, сімейний
В головних ролях
ТіДжей Міллер, Майя Рудольф, Джеймі Чунг
Режисер
Дон Холл, Кріс Уільямс
Сценарій
Роберт Л. Бейрд, Деніел Герсон, Дон Холл
Прокат
З 25 жовтня 2014 по 19 листопада 2014
Тривалість
105 хв.