Клуб молодих мільярдерів (16+)

Клуб молодих мільярдерів (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Клуб молодих мільярдерів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Клуб миллиардеров / Billionaire Boys Club

Події розгортаються у 80-х роках минулого століття. Джо Хант (Енсел Елгорт) разом зі своїми друзями – сини впливових і заможних батьків. Хант і Карні (Терон Еджертон) вирішують заробити великі гроші та організовують фінансову піраміду. Спершу справи йдуть в гору. Охочих вступити до заснованого ними Клубу багато, тож гроші течуть до них потужним потоком. Юнаки насолоджуються своїм успіхом і купаються у розкоші. Та система, хоч і працює успішно, приречена на невдачу. І рано чи пізно це станеться.

Біографічна драма «Клуб молодих мільярдерів» це рімейк однойменного мінісеріалу 1987 року. Обидва фільми мають у основі сюжету реальні події, що відбувалися на початку 80-х років. Серед акторського складу Джадд Нельсон, який у 87 році виконав роль Джо Ханта, а в 2018 зігрів батька головного героя, якого втілив на екрані Енсел Елгорт. Основні зйомки розпочалися ще в 2015 році, а останні сцени були відзняті в листопаді 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, драма, трилер
В головних ролях
Тарон Еґертон, Емма Робертс, Кевін Спейсі, Енсел Елгорт, Біллі Лурд, Кері Елвіс, Сьюкі Вотерхаус
Режисер
Джеймс Кокс
Сценарій
Джеймс Кокс, Кептейн Маунзер
Прокат
З 19 липня 2018, орієнтовно по 22 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+