Чорне море

Чорне море (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чорне море» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Черное море / Black Sea

У центрі сюжету трилера – капітан Робінс (Джуд Лоу), до недавнього часу командував підводним човном. Незабаром після звільнення до нього надходить пропозиція очолити експедицію з пошуку особливо цінного вантажу – золота, яку перевозила затонула субмарина. Занурення необхідно буде проводити в прибережних водах Чорного моря. Маючи непереборне бажанням заробити, капітан Робінс погоджується на ризиковане плавання. Команду для такого незвичайного виходу в море він підбирає з російських і англійських моряків. Чи можна покластися на ледь знайомих людей в умовах, коли життя кожного залежить від злагодженості дій – покаже час.

Режисер пригодницького трилера «Чорне море» – Кевін МакДональд, володар премії «Оскар» за кращий документальний фільм «Одного разу у вересні». За сценарієм команда підводного човна складається з британців і росіян. Акторів підібрали відповідно – запросили Костянтина Хабенського і Григорія Добригіна, для яких звична справа знімається в англомовних фільмах.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2014
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер, пригоди
В головних ролях
Джуд Лоу, Скут МакНейрі, Бен Мендельсон, Костянтин Хабенський, Григорій Добригін, Джуді Віттакер
Режисер
Кевін МакДональд
Сценарій
Денніс Келлі
Прокат
З 22 січня 2015 по 11 лютого 2015
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
16 років