Чорний метелик

Чорний метелик (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чорний метелик» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Черная бабочка / Black Butterfly

Письменник Пол (Антоніо Бандерас) давно не отримував хороших гонорарів за свої книги. Пише він все менше, намагаючись заглушити свою творчу кризу алкоголем. Одного разу в придорожньому кафе він стає учасником бійки. Випадковий відвідувач Джек (Джонатан Різ-Майерс) втручається і тим самим рятує Пола. Дізнавшись, що Джеку ніде переночувати, Пол із вдячності пропонує зупинитися у нього вдома. Тут, далеко від цивілізації, у загубленому в горах будиночку, Джек заохочує Пола написати цікаву розповідь, зі зникненнями людей і вбивствами. Але це не просто слова, незнайомець діє відповідно до запропонованої історії. І фінал, який він запланував, зовсім не влаштовує письменника.

Трилер «Чорний метелик» режисера Брайана Гудмана ( «Поєдинок», «Злови мене якщо зможеш») зібрав зірок світової величини. Головні ролі дісталися Антоніо Бандерасу («Інтерв'ю з вампіром», «Чотири кімнати») і Джонатану Різ-Майерс («Август Раш»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер
В головних ролях
Джонатан Різ-Майерс, Пайпер Перабо, Антоніо Бандерас, Абель Феррара, Ніколас Аарон, Вінсент Ріотта
Режисер
Брайан Гудман
Сценарій
Марк Фрідман, Джастін Стенлі
Прокат
З 08 червня 2017, орієнтовно по 28 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 08 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16+