Рівень чорного (16+)

Рівень чорного (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Рівень чорного» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Уровень черного / Black Level

Події розгортаються у Києві в наші дні. Фотограф Костянтин Мохнач заробляє на життя знімаючи весілля. Він постійно поруч з людьми, у житті яких відбуваються зміни. Їхні обличчя світяться щастям, випромінюють життєлюбство та жагу до чогось нового. Натомість сам Костянтин дедалі болісніше сприймає розміреність свого життя та відсутність у ньому тенденцій до змін.

Назва картини «Рівень чорного» – це термін, знайомий усім операторам та фотографам. За допомогою налаштувань можна регулювати наявність чорного кольору у зображенні. Бажання навчитися контролювати негатив у своєму житті – ключова проблема у житті головного героя. Стрічка є дітищем Валентина Васяновича (продюсер «Плем’я»). Для цього фільму він став режисером, продюсером та сценаристом. З головним героєм Костянтином Мохначем Васяновича поєднує давня дружба. У своїх інтерв’ю Васянович розповідає, що сюжет частково брався з життя, частково народжувався у ході зйомок. Бюджет картини склав 20 тис. євро.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Україна
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Костянтин Мохнач, Катерина Молчанова
Режисер
Валентин Васянович
Сценарій
Валентин Васянович
Прокат
З 31 серпня 2017, орієнтовно по 06 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 31 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+