Допремєрний показ «Шляхетні волоцюги» (12+)

Допремєрний показ «Шляхетні волоцюги» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Шляхетні волоцюги»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Благородные бродяги / Шляхетні волоцюги

Раді запросити усіх охочих на прем’єру фільму «Шляхетні волоцюги», що відбудеться 20 вересня у кінотеатрі Планета Кіно Львів (Forum Lviv). Після завершення сеансу буде можливість прийняти участь у пресс-конференції, на якій буде присутній режисер фільму Олександр Березань, продюсер Дмитро Кравченко, актори: Юрій Хвостенко , Януш Юхницький, Орест Гарда, а також гурт Ray Band.

Події розгортаються у Львові у 1939 році. Бодя (Іван Шаран) і Мірек (Юрій Хвостенко) керуються у житті гаслом «любити Львів, жінок і жарти». Та не усі їхні жарти вдалі. Одна з витівок призводить до того, що вони починають опікуватись милою дівчиною Христею (Ірина Гришак).

Музична комедія «Шляхетні волоцюги» розповідає про невгамовних львівських гульвіс – батярів. Субкультура була розповсюджена у Львові з середини 19 до середини 20 століття. Ідея створити фільм та показати культуру, яка почала забуватися, виникла в 2012 році. Стрічка стала переможцем відбору Держкіно та отримала фінансування з бюджету. Режисерське крісло зайняв Олександр Березань. Сценарій писали спільно Тарас Боровик та Дмитро Наумов. Серед виконавців головних ролей львів’янин Юрій Хвостенко, який з дитинства чув про батярів та знає їхню говірку – львівську ґвару. Головна жіноча роль дісталась 19-річній дебютантці Ірині Гришак. Основні зйомки проходили у Львові наприкінці літа 2017 року, деякі сцени знімалися у павільйонах Києва.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
музика, комедія, бойовик, українське
В головних ролях
Ірина Гришак, Іван Шаран, Юрій Хвостенко, Олег Примогенов, Павло Кружнов, Ксенія Ніколаєва
Режисер
Олександр Березань
Сценарій
Тарас Боровок, Дмитро Наумов
Прокат
20 вересня 2018
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
12+