За кров до перемоги

За кров до перемоги (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «За кров до перемоги» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пазманский дьявол / Bleed for This

На рингу йому не було рівних. Віні Пацієнца на прізвисько Пазманский диявол (Майлз Теллер) відрізнявся від інших боксерів чудовою технікою і швидкістю. Він був у своїй кращій формі, коли сталася аварія, яка розділила його життя на до і після. У Вінченцо була зламана шия. Лікарі не давали ніяких гарантій, і не відомо було навіть чи зможе він ходити. Під час болісного періоду післяопераційної реабілітації Віні вирішив не здаватися. Щоб знову виступити на рингу, йому потрібно було перемогти самого себе. Одним з небагатьох, хто вірив в подальші перемоги Віні був його тренер Кевін Руні (Аарон Екхарт).

Спортивна драма «За кров до перемоги» розповідає про професійного боксера, екс-чемпіона світу в двох вагових категоріях. Травма, отримана в результаті автомобільної катастрофи, повинна була перекреслити його кар'єру. Порушуючи заборони лікарів, Пацієнца тренувався і через 3 місяці зміг повернутися до звичного життя. Зараз боксеру 54 роки. Свій останній бій він провів в 2004 році.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, спорт, біографія
В головних ролях
Майлз Теллер, Аарон Екхарт, Кеті Сагал, Кіран Хайндс, Тед Левайн
Режисер
Бен Янгер
Сценарій
Бен Янгер, Анджело Піццо
Прокат
З 02 лютого 2017, орієнтовно по 15 лютого 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
02 лютого 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
16+