Супергерої

Супергерої (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Супергерої» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Bling

Головні герої мультфільму Сью і Сем знайомі з дитинства. І вже багато років Сью знає про те, як сильно Сем її любить. Але не дивлячись на силу своїх почуттів, він все ніяк не може зважитися зізнатися в них. Можливо, Сем хоче зробити ідеальною свою пропозицію руки і серця? Він навіть обручку підібрав – найкращу в місті. І вже спланував, як все повинно статися. Напоготові повітряна куля, оркестр ретельно репетирував романтичну мелодію. Але всі плани руйнує поява коротуна Оскара. Його новітній суперробот готовий в лічені години стерти місто з лиця землі. Під загрозою не лише романтичне побачення. Життя всіх городян тепер в небезпеці. Врятувати ситуацію зможуть тільки супергерої. І було б дивно, якби команду рятувальників очолив хтось інший, крім Сема.

Мультфільм «Супергерої» знятий спільно мультиплікаторами з США і Південної Кореї. Режисери і сценаристи проекту мають великий досвід роботи над комедіями і фільмами для сімейного перегляду. Бюджет картини склав $ 15 млн.

imbd_logo Created with Sketch.
4.6/10
Рік
2016
Країна
США, Південна Корея
Озвучений
українською мовою
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Тейлор Кітч, Дженнет Маккарді, Джеймс Вудс, Карла Гуджино, Джон Хідер
Режисер
Кюнг Хо Лі
Сценарій
Кріс Денк, Кюнг Хо Лі
Прокат
З 24 листопада 2016, орієнтовно по 30 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
24 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
82 хв.
Вікові обмеження
0+