Кровні узи

Кровні узи (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кровні узи» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кровные узы / Blood Ties

Події картини «Кровні узи» розгортаються у Нью-Йорку у 1974 році. Головні герої кримінального трилеру – рідні брати Кріс (Клайв Оуен) та Френк (Біллі Крудап). Кріс відбував покарання по звинуваченню у вбивстві і щойно звільнився з тюрми за зразкову поведінку. Зустрівши брата, Френк готовий допомогти йому розпочати нормальне життя. Він допоміг із житлом, знайшов роботу, помирив із дружиною – все заради того, аби брат більше не порушував закону. Однак все трапилось інакше. І навіть маючи бажання відмовитися від такого родича, Френк пов'язаний з ним сильніше, ніж сам би того бажав.

Француз Гійом Кане, який встиг знятися більш ніж у 50-ти стрічках, продемонстрував світу свій режисерський та сценарний талант. Знявшись у французькому однойменному фільмі, через 5 років він створив рімейк успішної історії. Знімальний процес зайняв усього 42 дні в середині 2012 року та проходив у Нью-Йорку.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2013
Країна
Франція, США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, кримінал
В головних ролях
Клайв Оуен, Біллі Крудап, Маріон Котійяр, Міла Куніс, Зоі Салдана
Режисер
Гійом Кане
Сценарій
Гійом Кане, Джеймс Грей, Жак Мейллот
Прокат
З 17 квітня 2014
Тривалість
127 хв.
Вікові обмеження
16 років