Жасмін

Жасмін (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Жасмін» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Жасмин / Blue Jasmine

У центрі драми "Жасмін" - жінка (Кейт Бланшетт), яка опинилася у надзвичайно складній ситуації. Її чоловік Гарольд Френсіс (Алек Болдуін), якого всі знають як успішного та впевненого у собі бізнесмена, виявляється шахраєм. Він потрапив за грати, де покінчив життя самогубством, залишивши Жасмін без копійки грошей та з непомірними боргами. Після того, як їхній син пішов з дому, жінка наважується переїхати з Нью-Йорка у Сан-Франциско до сестри Джинджер (Саллі Хокінс). Тут, у незвичному для себе середовищі, але поряд з близькою людиною, Жасмін намагається почати жити заново, прагне досягти порозуміння з сестрою, вчиться заробляти гроші та робить спроби будувати стосунки з чоловіками.

"Жасмін"- чергове дітище легендарного 77-річного Вуді Аллена ("Кохання та смерть", "Манхеттен"), чотириразового володаря премії "Оскар", який за свою плодовиту кар'єру взяв участь у створенні майже 200 картин. Фільм "Блакитноока Жасмін", за попередніми даними, внесено до переліку номінантів на "Оскар-2014" за кращу жіночу роль та кращу жіночу роль другого плану. За перші три дні обмеженого прокату у шести кінотеатрах США фільм зібрав суму понад $600 тисяч, встановивши тим самим рекорд серед фільмів Вуді Аллена.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Алек Болдуін, Кейт Бланшетт, Луіс С.К., Боббі Карнавале, Ендрю Дайс Клей, Саллі Хокінс
Режисер
Вуді Аллен
Сценарій
Вуді Аллен
Прокат
З 26 вересня 2013
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16 років