Велике весiлля

Велике весiлля (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Велике весiлля» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Большая свадьба / The Big Wedding

"Велике весілля" збирає разом далеких та близьких родичів. Молодята Міссі О'Коннор (Аманда Сейфрід) та Алехандро Гріффін (Бен Барнс) ретельно продумують майбутнє весілля. Серед запрошених - рідна мати нареченого, ревна католичка. Вигляд названих батьків свого сина страшенно її засмутить, адже вони розлучені та давно влаштували своє особисте життя окремо один від одного. Тому приймається рішення на час проведення церемонії старанно зображати щасливу добропорядну родину. Саме це й стане головним випробуванням для героїв. Лишається тільки сподіватись, що до кінця фільму рідня нареченого не повбиває один одного.

Режисеру картини "Велике весілля" Джастіну Закему вдалося зібрати у своєму фільмі неймовірну кількість зірок світової величини. До того ж свої комедійні таланти розкриють не лише заслужені майстри жанру, такі як Робін Уільямс, а й "новачок" Роберт Де Ніро, який зіграв батька нареченого.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Роберт Де Ніро, Кетрін Хайгл, Дайан Кітон, Аманда Сейфрід, Тофер Грейс, Сьюзен Сарандон
Режисер
Джастін Закем
Сценарій
Джастін Закем, Жан-Стефан Брон, Карін Судан
Прокат
З 13 червня 2013
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років