Велика ржака!

Велика ржака! (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Велика ржака!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Большая ржака! /

Для запуску успішного реаліті-шоу в Росії, виявляється, зовсім не потрібні великі фінансові вливання та реклама. Достатньо придумати банальну історію про закопані бозна-де скарби, розповісти її найбільше жадібним жителям маленького містечка, і… вуаля, процес запущено! Саме так і вчинили герої комедії «Велика ржака!». Безумні гонки за скарбами розпочались, а разом із ними і нове реаліті-шоу.

Що тільки не зробить людини заради того аби дійти до фіналу: переживе автомобільну катастрофу, вирветься з рук божевільних бортпровідниць, переможе цілий загін десантників. Та все це ніщо в порівнянні із фіналом.

А почалось все з хитрих продюсерів невеличкого провінційного містечка Североволжську. Саме там, на місцевому телебаченні працювали двоє друзів: Молоток та Ширяєв. Провінційне життя їм вже добряче набридло, тому вони вирішують податися до Москви, а для цього вони збираються організувати власне реаліті-шоу. Недовго думаючи, отримавши підтримку креативної Наді, яка за сумісництвом також є монтажером, друзі вирішують створити шоу «Золото Росії». Однак починати все хлопцям доведеться з нуля, оскільки в них немає ані спонсорів, ані обладнання, ані учасників. На шляху до мети наших героїв очікує велика кількість дотепних ситуацій, а також незабутніх зустрічей.

«Велика ржака» — це комедія за участі Ґріґорія Сіятвінди, Анни Сємєновіч, учасників відомого скетч-шоу «6 кадрів» та інших зірок російського комедійного жанру. Один лише склад акторів обіцяє вам, як глядачу, море задоволення. А якщо пригадати про захоплюючий сюжет, то голова зовсім йде обертом. Гонитва за золотом – це завжди круто. І це ще крутіше, коли учасників цих перегонів грають відомі актори, коміки та зірки естради.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал (укр. суб.)
Жанр
комедія
В головних ролях
Сергій Писаренко, Євген Нікішин, Анна Семенович, Олександр Семчев, Сергій Дорогов, Олександр Робак, Володимир Зайцев, Олександра Флоринська, Михайло Владимиров, Ірина Медведєва
Режисер
Віталій Москаленко
Сценарій
Дмитро Лемешев, Віталій Малий
Прокат
З 09 серпня 2012
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
16 років